قیمت پوشش نانو محافظ سنگ 1 لیتری

365,000 تومان

استفاده از پوشش محافظ سنگ ( ضد آب سنگ ) ، قبل از نصب و اجرای سنگ بر روی نما باعث جلوگیری از به جای ماندن اثر دوغاب بر روی سنگ می شود و در نهایت سطح اجرا شده بسیار تمیز مانده و هزینه های شستشو را به طور چشمگیری کاهش می دهد .

شناسه محصول: 40092 دسته: , برچسب: ,

توضیحات

تکنولوژی نانو ذرات برای بهبود عملکرد نمای سنگی با ارائه محصولی به نام «پوشش نانو محافظ سنگ» وارد میدان شده است. این فنآوری ویژه که هدفش برطرف کردن مشکلات مربوط به نمای سنگی ساختمان ها است، اکنون تنها راه حلی کاربردی بازار است؛ اما پوشش نانو محافظ سنگ چیست و چرا استفاده از آن برای نمای امروزی ضروری است. با نانو نیکاپاک همراه باشید.

نانو محافظ سنگ
نانو محافظ سنگ

پوشش نانو محافظ سنگ چیست؟

پوشش نانو به معنای واقعی کلمه یک فیلم پلیمری پلاستیکی شفاف نوری بسیار نازک است که با سطحی به ضخامت واقعی اتم ها در سطح سنگ پوشانده می شود. پوشش های نانو با نانو متر یا یک میلیاردم متر اندازه گیری می شوند و کاملاً غیر قابل مشاهده بوده و حتی در صورت لمس قابل تشخیص نیستند.

پوشش نانو محافظ سنگ به لطف ترکیب نور و فوتوکاتالیست قادر است مواد آلی را در سطح خود اکسید کند. این پوشش برای افزایش مقاومت سنگ در برابر آلاینده ها، رشد بیولوژیکی و شرایط مختلف آب و هوایی استفاده می شود. پوشش نانو کاملاً ایمن است و هیچ گونه ماده شیمیایی مضر و ترکیب آلی فرار ندارد.

نحوه کارکرد پوشش نانو محافظ سنگ

وقتی سطح سنگ را آغشته به پوشش محافظ نانو می کنید، اتم های ریز آن تمام منافذ را پُر می کنند. حتی اگر سطح سنگ بی نهایت صاف باشد، هنوز دارای حفره های ریزی است. حتی ماده ای مانند شیشه، وقتی زیر میکروسکوپ قرار می گیرد، منافذ ریزی در ساختارش مشاهده می شود.

منافذ ریز در متریالی مانند سنگ به وفور دیده می شود. منافذ هرگونه آلودگی و ذرات آب را جذب می کنند که در نهایت باعث کثیفی شده و در بلند مدت منجر به خرابی ظاهر سنگ و کاهش مقاومت آن می شود.

از آنجا که ذرات نانو بسیار کوچک هستند، به راحتی در تمام این منافذ جای می گیرند و با پر کردن منافذ از مشکلات جلوگیری می کنند. حتی پوشش نانو محافظ سنگ باعث صافی و یکنواختی سطح سنگ نگه می شود، به طوری که در ح میکروسکوپ سطح سنگ به طور باورنکردنی صاف دید و بدون منفذ دیده می شود.

پیوند ذرات نانو با سطح سنگ باعث می شود آب، خاک، روغن و چربی از منافذ دور شوند. به این صورت سنگ ظاهر تمیز خود را حفظ می کند. این رخداد معمواً به «اثر نیلوفر آبی» مشهور است؛ این فناوری اولین بار هنگامی که دانشمندان به یک دسته گل نیلوفر نگاه کردند کشف شد.

گل نیلوفر آبی برگ های خود را کاملا تمیز نگه می دارد. گرد و غبار و خاک فقط روی برگ ها می نشیند (بدون آنکه در داخل منافذ برگ نفوذ کند) و سپس هر زمان که باران می بارد، دانه های آب از روی برگ ها جدا می شوند و گل نیلوفر آبی را کاملا تمیز نگه می دارند. این روند دقیقاً عملکرد کار پوشش نانو محافظ سنگ را نشان می دهد.

اهمیت پوشش نانو محافظ سنگ

پوشش نانو شامل استفاده از خواص مختلف آن به عنوان یک محصول فوق آبگریز است. چنین خواصی باعث افزایش مقاومت در برابر لک، آلودگی و رطوبت می شود. از طریق چنین خصوصیاتی، سطوح حاوی فرمولاسیون های نانو ضد آب خواهند بود.

قرار گرفتن در معرض آب و رطوبت می تواند بر ساختار کلی نمای سانگی تأثیر بگذارد. برای دستیابی به ویژگی های ضد آب و ضد آلودگی، استفاده از پوشش نانو محافظ سنگ در واقع یک انتخاب هوشمندانه است که کیفیت و دوام بیشتری را به ساختار کلی نما می بخشد.

برای ساختمان های تجاری و اداری مهم است که نمای ساختمان در هر ساعت از شبانه روز تمیز باشد. تمیزی نمای ساختمان برای این کسب و کارها می تواند در هویت برند آنها مؤثر باشد. ساختمان ها و فضاهای تمیز همیشه در خاطر مردم می مانند!

در سطح کلان، نمای ساختمان های یک شهر هر چه قدر تمیز و پاکیزه باشند، بهتر می توانند مردم را به خود جذب کنند. این مهم به ویژه در شهرهای آلوده ای مانند تهران، می تواند به ایجاد احساس مثبت مردم با شهر و رونق گردشگری داخلی و خارجی کمک شایانی کند.

محلول اسپری نانو سنگ | نانو نیکاپاک
اسپری نانو سنگ

ویژگی های اسپری نانو سنگ

مشخصات پوشش نانو محافظ نمای سنگی شامل موارد زیر است:

 • آبگریز و اولئوفوبیک عالی
 • اثر تمیزکاری قوی و آسان در رابطه با رسوبات آلودگی هوا
 • پیوند قوی بین لایه نانو و سطح سنگ
 • مقاوم در برابر شستشوی فشار
 • خود سخت شوندگی در دمای اتاق
 • محصولی سبز برای محیط زیست
 • راندمان عالی با مصرف کم
 • عدم نفوذ رنگ به لایه های سنگ
 • مقاومت در برابر درجه حرارت بالا
 • مقاومت مطلق در برابر سرما
 • پیشگیری از آسیب هوا
 • کاهش رشد خزه و قارچ ها
 • طول عمر بالا

فواید پوشش نانو محافظ سنگ

مزایای پوشش نانو محافظ سنگ عبارتند از:

سرمایه گذاری بلند مدت

پوشش نانو سرمایه ای است که در صورت استفاده منظم در طولانی مدت به صرفه جویی در هزینه های نظافت و تعویض نمای سنگی ساختمان کمک می کند. این ویژگی به خصوص برای ساختمان های مهم که به اهمیت تمیز بودن نما توجه ویژه ای دارند، یک مزیت بالقوه برای کنترل هزینه ها است.

راحتی در تمیز کردن

پوشش نانو فرآیند تمیز کردن نما را راحت کرده است، به طوری که سطوح در برابر آلودگی مقاوم می شوند و در نتیجه تلاش برای تمیز کردن به طور قابل توجهی کاهش می یابد و نمای ساختمان برای مدت زمانی طولانی ظاهر تمیز خودرا حفظ می کند.

عدم جذب روغن و چربی

با استفاده از پوشش نانو محافظ سنگ، روغن و چربی به منافذ سنگ نفوذ نمی کنند و بقایایی از خود به جای نمی گذارند. به همین ترتیب، می توان روغن و چربی را به راحتی از روی سطح نما پاک کرد.

جلوگیری از گسترش ترک

هر حفره ریز در سطح سنگ می تواند به یک حفره بزرگ تر و در نتیجه ترک و تخریب نهایی سنگ منجر شود. پوشش نانو با پُر کردن منافذ باعث جلوگیری از ایجاد و گسترش ترک ها می شود.

جلوگیری از نفوذ رطوبت

جذب آب مهمترین عامل در تخریب سنگ است. اما پوشش نانو به دلیل آنکه 100 درصد ضد آب و عایق رطوبت است، می توان از پایداری سنگ را در برابر شرایط آب و هوایی مختلف تضمین کند.

عدم شوره زدن نما

یکی از مزایای مهم پوشش نانو محافظ سنگ، زدودن هرگونه شوره از روی نما است. با اینکه در نمای آجری این مشکل وجود دارد اما شوره زدن در نمای سنگی نیز دیده می‌شود. علت اصلی این مشکل به خاطر وجود نمک در محلول آب است.

دیگر جوانب مثبت پوشش محافظ سنگ عبارتند از:

 • پایداری سنگ را در برابر سرما و یخ زدگی افزایش می دهد.
 • حالت طبیعی سنگ را حفظ می کند (تغییری در ظاهر سنگ ایجاد نمی کند).
 • به طور مؤثری سنگ را در برابر رشد قارچ سبز محافظت می کند.
 • از سطوح در برابر باکتری ها محافظت می کند.
 • به سطوح سنگی اجازه می دهد نفس کشیدن می دهد.
 • در برابر باران های اسیدی و قلیایی مقاوم است.
 • بدون بو و بدون رنگ است.
 • برای انواع سنگ های ساختمانی قابل استفاده است.
 • در برابر اشعه فرابنفش خورشید (UV) مقاوم است.
 • برای سلامتی بی ضرر است.
 • برای محیط زیست بی ضرر است.
 • اثر معجزه آور خود را بیش از 15 سال حفظ می کند.

قیمت پوشش نانو محافظ سنگ

هزینه های یک ساختمان با نمای سنگی در طول 15 سال به قدری می تواند زیاد باشد که بسیاری افراد را به این نتیجه می رساند که تمیز کردن نما را باید هر چند سال انجام دهند؛ اما این فکر درستی نیست! زیرا عدم تمیز کردن نما در بلند مدت باعث تخریب نمای سنگی و کاهش طول عمر آن می شود. در حقیقت، افراد باید هزینه چند برابری را برای تعمیر و نگهداری نمای ساختمان کنند.

از این رو، قیمت پوشش نانو برای نمای سنگی ساختمان راه حلی مقرون به صرفه است. تنها با یک بار خرید پوشش نانو محافظ سنگ می توان برای سال ها از تمیزی و سلامت نمای ساختمان مطمئن بود. این مهم در بلند مدت قابل درک است، زمانی که هزینه های نظافت و تعمیر و نما به حداقل مقدار خود می رسند.

کلام آخر

پوشش نانو محافظ سنگ راهکاری فوق العاده برای ساخت و ساز مدرن است. سازندگان و کارفرمایان حوزه ساختمان می توانند با تهیه این محصول، نمای سنگی بنای خود را برای سال ها تمیز و سالم نگه دارند. اکنون باید پا در روندهای جدید محافظت نما گذاشت تا شاهد زیبایی و طراوت هر چه بیشتر ساختمان های شهر بود.

‫5/5 (3 امتیاز )

توضیحات تکمیلی

وزن 22 kg
ابعاد 30 × 30 × 26 cm
حجم (لیتر)

1 لیتری, 5 لیتری, 20 لیتری

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قیمت پوشش نانو محافظ سنگ 1 لیتری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Stone Protective Nano Coating

365,000 تومان

The use of stone protective coating (waterproof stone), before installing and executing the stone on the facade, prevents the slurry effect from remaining on the stone, and finally the applied surface remains very clean and the cost of washing is significantly reduced. decreases .

شناسه محصول: 40092 دسته: برچسب: ,

توضیحات

Stone protective cover

The use of stone protective coating (waterproof stone), before installing and executing the stone on the facade, prevents the slurry effect from remaining on the stone, and finally the applied surface remains very clean and the cost of washing is significantly reduced. decreases .

 • کاملا بدون بو و رنگ
 • جلوگیری از جذب رطوبت به داخل سنگ
 • ۱۰۰% عایق رطوبت و ضد آب
 • پایداری در برابر سرما و یخ زدگی
 • آسان تمیزشونده سطوح سنگی ( کاهش چشمگیر هزینه های نظافت و نگهداری )
 • افزایش طول عمر متریال

In all of the above water absorption main cause of the destruction that can be achieved by using nano-coatings Nykapak (as one of the covers of major building) water absorption materials to zero up to a beautiful view of the building in order to maintain stability and cleanliness Be protected. This product is used to waterproof the desired stone.

‫5/5 (1 امتیاز )

توضیحات تکمیلی

وزن 22 kg
ابعاد 30 × 30 × 26 cm
حجم (لیتر)

1 liter, 5 liters, 20 liters

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Stone Protective Nano Coating”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Stone Protective Nano Coating”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *