حریم خصوصی کاربران

سیاست‏‌های رعایت حریم خصوصی کاربران

نانو نیکاپاک به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

تعهدات نانو نیکاپاک

نانو نیکاپاک متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت نانو نیکاپاک ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

توضیحات

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات نانو نیکاپاک ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط نانو نیکاپاک جزئی از اموال نانو نیکاپاک محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار نانو نیکاپاک است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای نانو نیکاپاک محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط نانو نیکاپاک  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار نانو نیکاپاک است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

کاربران

کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت نانو نیکاپاک و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای نانو نیکاپاک محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات نانو نیکاپاک، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

مرجع رسمی

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی nanonikapak.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت نانو نیکاپاک هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از nanonikapak.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره  ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

چت رو شروع کن